CARRARO NASIL TANINIR?

     Carraro traktör ve tarım makinaları için ön dingil ve T-Şanzıman üreten sektöründe lider bir firmadır. Carraro geniş bir güç aralığı ve model çeşitliliğine sahiptir. Tarım segmenti üretim yapan yedi OEM'in toplam pazar cirosunun %90'ına sahip olması dolayısıyla dar müşteri portföyüne sahip bir segment olarak kabul edilebilir.

     The Carraro Drive Tech, 35HP ile 350HP motor gücüne sahip traktörler için geleneksel ve yenilikçi dingillerle birlikte 150HP'e kadar motor gücüne sahip traktörlere şanzıman da sunabilmektedir. Carraro ürün gamında merkezi ya da bağımsız süspansiyona sahip geleneksel rijit dingiller veya yön kumandalı dingiller ile mekanik, yarı-otomatik ve otomatik şanzımanları vardır. Mahsüle, manevra alanına, toprak özelliklerine bağlı olarak değişen ihtiyaçları karşılayıp, her türlü hava şartında çalışabilmesi için Carraro tarafında geliştirilen şanzıman sistemleri her zaman performansı garanti eder ve tarım makinalarının verimliliğini arttırır.

     Carraro yeni geliştirdiği, mevcut şanzımanlara modül olarak uygulanabilen, ileri teknoloji VaryT sistemi ile tarım makinalarının şanzımanları konusunda kapasitesini arttırmıştır. VaryT; özgün, yenilikçi konsepti ile tarım makinaları sektöründe yeni nesil araçların geliştirilmesine katkı sağlayacaktır. Bu sistem gürültüsüz, daha yumuşak ve verimli sonsuz değişkenli vitese sahip şanzımanlar (CVT) sunmaktadır.