CARRARO NASIL TANINIR ? 

     Carraro Drive Tech iş makinalarının güç aktarma sistemleri konusundaki bilgi birikimi ve teknolojisiyle övünmektedir. Geliştirdiği teknoloji ve sunduğu çözümler ile bekoloderlerde, lastik tekerlekli yükleyicilerde, teleskopik yükleyicilerde, silindirlerde, paletli ve tekerlekli ekskavatörlerde geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Hizmet verebilme kapasitesi ve ürün gamını hidrolik motor da entegre edilebilen yürüyüş motorları ve kule dönüş şanzımanı gibi episikloit sistemler (final drive, swing drive) ile çeşitlendirerek küçük hafif makinalardan madenlerde kullanılan büyük makinalara kadar genişletmiştir. 

     Carraro bekoloder segmentinde pazar lideri konumundadır. İş makinası ve tarım makinaları sektörlerinin önde gelen markalarında Carraro dingil, şanzıman ve güç aktarım sistemleri kullanılmaktadır. Caterpillar, Case, Hidromek, NewHolland, Volvo, Terex, Fermec, Komatsu, Mastaş, O&K, JLG, Landini, John Deere, Mccormick, Same, Massey Ferguson, AGCO gibi üreticiler CARRARO'yu tercih etmektedir.

     FA Makina olarak iş makinaları sektöründe yıllardır faaliyetlerimiz sonucu oluşturduğumuz geniş bir veritabanı ve bilgi birikimi vardır. Bu sayede bütün OEM'lerde kullanılan Carraro'ları tanıma ve çözüm sunabilme kapasitemiz vardır. Yeni çıkan modelleri yakın olarak takip ediyoruz ve stoklarımızı bu doğrultuda sürekli güncelleyip büyütüyoruz. Dünya'daki en büyük Carraro stoklarından birine sahipiz ve müşterilerin acil ihtiyaçlarına kolayca cevap verebiliyoruz.